Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Побудова системи управлінського обліку, системи оптимізації витрат

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Метою управлінського обліку є створення інформаційного базису для реалізації стратегічних цілей компанії; розрахунок, планування і контроль фінансових показників на рівні кожного підрозділу компанії (групи компаній) в цілому. Це забезпечує надання необхідної інформації для прийняття оперативних і стратегічних рішень на всіх рівнях керівництва компанії.

Створення управлінського обліку здійснюється за допомогою багатовимірного обліку, відповідного бізнесу компанії (статті доходів і витрат, центри доходів, центри витрат, надані послуги тощо). Облік будується на підставі обраного GAAP (рекомендується IFRS) із застосуванням обраного плану рахунків (рекомендується український). Здійснюється формування “стандартизованих” звітів і вибраних показників (Balance sheet, P & L, Cash Flow, Contribution margin; RoC, RoS і т.д.).

Додаткові можливості, що надаються управлінським обліком:

а) Інтегрування розрахованих фінансових показників в Збалансовану систему показників (Balance Scorecard).

б) Розрахунок вартості компанії на підставі методу Free Cash Flow для прийняття рішень з метою її збільшення.

в) Оцінка прибутковості клієнтів для компанії.

г) Оптимізація витрат діяльності компанії, рекомендації щодо зменшення собівартості виробництва.

Побудова обліку здійснюється нашими фахівцями в області управлінського обліку, що мають успішний практичний досвід даної роботи.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.